Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

Siewniki

Części zamienne do siewników

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
Amazone siewnik części

Współcześnie okres siewów trudny jest już do wyobrażenia sobie bez użytkowania siewników. Dzięki zastosowaniu tych maszyn szybko i efektywnie można dokonać siewu nasion różnego rodzaju roślin uprawnych, m. in. buraków, zbóż, traw, kukurydzy czy rzepaku, należącymi do najpopularniejszych uprawianych w Polsce. Co ciekawe, ich historia produkcji w Polsce zaczyna się dopiero w XIX wieku, kiedy siewniki zaczęto produkować na potrzeby dużych folwarków. Największą fabryką produkującą je w naszym kraju w XX wieku był zakład w Kutnie, a obecnie powstają one głównie w trzech miejscach: w zakładzie Famarol w Słupsku, Meprozecie w Międzyrzecu Podlaskim oraz w kontynuującym tradycję zakładzie Rolmasz w Kutnie. Wśród różnorodnych typów siewników produkowanych współcześnie możemy znaleźć siewniki precyzyjne – pierścieniowe, podciśnieniowe i nadciśnieniowe – pneumatyczne oraz siewniki rzędowe.

Precyzyjna i sprawna praca siewników szczególnie istotna jest w gorącym okresie wysiewów, to ona bowiem gwarantuje wysokość i dobrą jakość późniejszych plonów rolnych. Będąc tego w pełni świadomymi, oferujemy naszym klientom szeroką gamę części zamiennych do siewników, pozwalających na szybką naprawę usterek lub wymianę część w trakcie niezbędnych przeglądów technicznych tego rodzaju maszyn. W naszej ofercie znajdują się części kompatybilne z różnego rodzaju siewnikami, zarówno produkcji polskiej, jak i zagranicznej, wśród nich koła zębate i łańcuchowe, jarzma kątowe, aparaty wysiewające, czubki redlic, palce zagarniające i wiele innych. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom możliwość szybkiego zakupu odpowiednich elementów, jak i możemy doradzić w wyborze fachowców najszybciej i odpowiedzialnie dokonujących niezbędnych napraw maszyn rolniczych. Zamówienia na części zamienne do siewników można składać w naszym sklepie przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu za pośrednictwem naszej strony internetowej.  Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych w których można od ręki odebrać części. Do wyboru na dzień dzisiejszy mamy  części do siewników Amazone , siewników Demeter-Variosem oraz siewniki Becker, Konskilde i do niektórych produkcji Polskiej.

Części zamienne do siewników
Zapraszamy do naszego sklepu on-line

Części zamienne do siewników

Sprawdź nasz asortyment w sklepie internetowym

Części do siewników Amazone

Oryginalne części oraz najwyższej klasy zamienniki do siewników Amazone. Duża dostępność części na naszym magazynie w Grajewie. Zapraszamy również do składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego.

BECKER siewnik

Oryginalne części zamienne jak i najwyższej klasy zamienniki do siewnika Becker.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Części do siewnika Konskilde

Części do siewników Kongskilde. Zazwyczaj czas oczekiwania na części których nie mamy na naszym magazynie to jeden dzień roboczy.

agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor