Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

O nas

Składnica Maszyn w Grajewie

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
Nasz Zespół !!

 

Pracujemy dla klientów. Podążamy za ich potrzebami, staramy się sprostać ich oczekiwaniom, wsłuchujemy się w ich życzenia. Przyciągamy bogatą i atrakcyjną ofertą oraz przystępnymi cenami. Przyjazna i kompetentna obsługa sklepów dba, aby każdy klient czuł się obsłużony fachowo. Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiednich narzędzi do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Natomiast nasz cel to – pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Działamy w zespole. Za sukcesem Składnicy stoją jego pracownicy. Dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa zatrudniając na podstawie umów o pracę. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży części rolniczych. Pilnujemy by relacje między podwładnym a przełożonym były oparte na zasadzie wzajemnej życzliwości. Kładziemy duży nacisk na szkolenie pracowników, by mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach z klientami.

Współpracujemy z dostawcami. Od lat budujemy relacje z kontrahentami w oparciu o zasady uczciwości, szanowania racji partnera, przewidywalności. Każdego traktujemy tak samo, czy to mała firma czy duży podmiot. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki nam, polscy producenci mali i najwięksi mają szanse sprzedawać swoje produkty na całą Polskę poprzez nasz sklep internetowy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze (do traktorów, kombajnów, pras, sieczkarni, rozrzutników, beczkowozów itp), małe maszyny rolnicze, elektrody, łożyska, opony do ciągników. Niemniej jednak w naszej Składnicy znaleźć można wiele innych produktów jak: niezbędne narzędzia do warsztatu, oleje i smary do różnego rodzaju maszyn, a także odzież ochronną, filtry, koła łańcuchowe i łańcuchy. Naszym priorytetem jest dostarczenie dla naszych klientów części rolniczych trudno dostępnych na rynku, co jest możliwe dzięki długoletniej współpracy z wieloma partnerami.

 

czesci

Składnica Dąbrowski – Sklep w Grajewie

agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor