Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

STIGA GRAJEWO

Serwis i sprzedaż

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
Stiga Ełk GRAJEWO

SERWIS I SKLEP STIGA w GRAJEWIE oferuje traktorki Stiga, które są idealne do użytku domowego, zapewniając komfort i wszechstronność w koszeniu dużych powierzchni trawników. Te popularne w Skandynawii oraz innych regionach świata, w tym w Polsce, urządzenia są dostępne w naszym sklepie w Grajewie. Możemy dostarczyć je do Ełku, Rajgrodu, Szczuczyna oraz Olecka. Znajdź i zamów traktorek Stiga, który spełni Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności i mocy, zapewniając estetyczne i niezawodne koszenie trawy.

Traktorki ogrodowe Stiga – nowoczesne rozwiązania do pielęgnacji ogrodu.

Oferujemy traktory ogrodowe Stiga z napędem spalinowym, które są samojezdne i wyposażone w agregat tnący, co gwarantuje wygodę i efektywność pracy nawet na dużych powierzchniach. Nasz szeroki asortyment szwedzkiej marki Stiga obejmuje zarówno traktorki spalinowe, jak i elektryczne, które zapewniają szybkie i łatwe koszenie. Są idealne do użytku na równych i stabilnych powierzchniach, przy niewielkim nachyleniu terenu. Traktorki spalinowe Stiga charakteryzują się dużą mocą, ale są głośniejsze, podczas gdy modele elektryczne oferują cichą pracę bez utraty wydajności.

Traktorki Stiga – uniwersalne rozwiązania do koszenia trawników i łąk.

Traktorki Stiga są zaprojektowane przede wszystkim do koszenia trawy, z możliwością zbierania pokosu do specjalnego pojemnika, mulczowania lub wyrzucania go na bok.

W ofercie znajdują się modele różniące się mocą silników, szerokością koszenia, co przekłada się na szybkość pracy. Wybierz mocny traktorek Stiga z pojemnym zbiornikiem na trawę i wieloma funkcjami, w tym szybką zmianą położenia platformy tnącej. Zapoznaj się z naszą ofertą samojezdnych kosiarek i wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, by efektywnie pracować na dużych powierzchniach.

W naszej ofercie znajdziecie także myjki ciśnieniowe Stiga, roboty koszące GPS Stiga, ręczne kosiarki, dmuchawy i sekatory do żywopłotu, piły oraz części do kosiarek Stiga.

 

Znajdziesz nas w Grajewie na ulicy:

  • Marii Konopnickiej 2a.

 

STIGA EŁK, STIGA OLECKO, STIGA RAJGRÓD, STIGA SZCZUCZYN, STIGA GRAJEWO

 

Stiga Podlaskie, Stiga Warmińsko-mazurskie
agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor