Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

Brony talerzowe

Części zamienne do bron talerzowych

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
Brona Talerzowa

Jedną z powszechnie używanych w rolnictwie maszyn jest brona talerzowa spulchniająca i rozdrabniająca ziemię rolną. Dzięki jej użyciu można wstępnie doprawić glebę po dokonaniu orki. Na łąkach z kolei po orce brona talerzowa służy do cięcia darni, można nią także pociąć darń po roślinach motylkowych przed kolejnym procesem orki i wykonać podorywki. Najważniejszymi elementami składowymi tego typu bron są zgodnie z ich nazwą gładkie lub zębate talerze mocowane na kwadratowym lub okrągłym wale, pomiędzy którymi znajdują się tuleje dystansowe pozwalające na ich odpowiednie rozstawienie.
W naszym sklepie oferujemy pełen asortyment części zamiennych do brony talerzowej, dzięki czemu nasi klienci w przypadku jakiegokolwiek problemu szybko i sprawnie zamówić dane produkty i dokonać niezbędnej naprawy oraz wymiany. Wśród oferowanych przez nas części zamiennych do bron talerzowych znajdując się m. in. oprawy łożysk w szerokim asortymencie rozmiarowym, pokrywy brony talerzowej, amortyzatory, nakładki, nakrętki wału brony talerzowej, osie brony, piasty kół, skrobaki, talerze bron oraz tuleje odległościowe.

lozysko_1

ŁOŻYSKA PODPOROWE

brona_talerzowa_talerze
  • TALERZE ZĘBATE
  • TALERZE GŁADKIE
  • ŚRUBY I NAKRĘTKI
  • ZĘBY DO BRON
agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor