Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

Paszowozy

Części zamienne do paszowozów

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
Paszowóz części

Używane coraz powszechniej w gospodarstwach rolniczych paszowozy, to urządzenia służące przede wszystkim do szybkiego i dokładnego wymieszania pasz oraz podawania ich we właściwych, ustalonych z góry proporcjach. Nowoczesne paszowozy są w stanie podawać karmę na jedną i drugą stronę, a wyposażenie ich w elementy elektroniczne pozwala na przygotowanie odpowiedniej receptury paszy i jej powtarzalne podawanie. Żywienie zwierząt z użyciem paszowozów pozwala na podawanie im wszystkim tej samej dawki pokarmowej. Badania naukowe dowodzą natomiast, że dzięki tego typu podawaniu paszy o około 10 procent wzrasta chociażby mleczność bydła mlecznego. Dzięki temu znacznie oszczędzamy czas oraz wysiłek wkładany w regularne i odpowiednio przygotowane karmienie zwierząt hodowlanych. To maszyn rolnicze odpowiednie dla klientów szukających optymalnych rozwiązań usprawnienia pracy w swoim gospodarstwie oraz gwarancji wieloletniego użytkowania.

Używane regularnie i intensywnie w dużych gospodarstwach rolnych paszowozy wymagają wysokiej jakości części zamiennych kompatybilnych z różnymi markami tych maszyn. Nasz sklep oferuje szereg części zamiennych do paszowozów, gwarantując naszym klientom wysoką jakość ich wykonania przez renomowane firmy, duży wybór, dzięki któremu bez problemu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie problemu maszyn różnego typu i marek oraz atrakcyjne ceny sprzedawanych przez nas produktów. W naszej ofercie znajdują się m. in. noże do paszowozów, okucia i akcesoria do węży, części zamienne do układów odpowiedzialnych za kontrolę i rozładunek paszy, części do karoserii lub systemów wydmuchów oraz kompresorów. Wieloletnie doświadczenie na rynku maszyn rolniczych pozwala nam zaproponować naszym klientom najszybsze i najdogodniejsze rozwiązanie każdego problemu związanego z awarią maszyny. Gwarantujemy im pełną satysfakcję z dokonanego zakupu oraz pomoc w znalezieniu odpowiedniego serwisu dokonującego niezbędnych napraw maszyn rolniczych. Dzięki temu wszystkie prace w gospodarstwie rolniczym mają szansę być wykonane sprawnie i z dotrzymaniem odpowiednich terminów.

paszowóz przekladnia
  • Części do przekładni do paszowozu Comer
  • Zestaw naprawczy przekładni Comer
  • Wieniec
  • Sworznie satelitów
noże paszowozu

Noże do paszowozów pasujące do różnych producentów paszowozów. Wszystkie noże staramy się mieć od ręki na naszym magazynie części w Grajewie. Jeżeli jakiegoś nie mamy to jesteśmy w stanie bardzo szybko je sprowadzić.

agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor