Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

Owijarki

Części zamienne do owijarek

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
owijarka części

Wśród nowoczesnych maszyn rolniczych, które znacznie ułatwiają i usprawniają pracę w gospodarstwach znajdziemy także owijarki bel. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób możliwe jest owinięcie pojedynczych bel siana półsuchego z trawy oraz roślin motylkowych w rozciągliwą i samoprzylepną folię polietylenową. Maszyny te pracują w trybie stacjonarnym, posiadają liczniki owinięć oraz noże do obcinania folii, niejednokrotnie wyposażone także w dodatkowy element, stawiacz bel nazywany również kołyską. Bele siana owinięte w ten sposób zostają zabezpieczone podczas przechowywania siana w stogach. Nie są narażone na zamakanie oraz wilgoć sprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów i uniemożliwiające wykorzystywanie siana w późniejszym czasie jako paszy dla zwierząt. Właściwe owinięcie folią bel roślinnych sprzyja także wytwarzaniu kiszonki w najlepszych dla tego warunkach.

Sprawna owijarka w gorącym czasie sianokosów i przygotowania do późniejszego przechowywania siana oraz innych roślin w belach, jest narzędziem pozwalającym bez zmartwienia warunkami pogodowymi dotrzymać terminu wykonania tej pracy. Wiemy, jak ważne jest jej płynne działania, dlatego naszym klientom oferujemy szeroką gamę części zamiennych do owijarek, m. in. silniki hydrauliczne, koła boczne, koła napinacza, koła stożkowe, tuleje, sworznie, liczniki do owijarek oraz śruby. Tak duży wybór w atrakcyjnych cenach pozwala naszym klientom szybko i sprawnie przeprowadzić konieczną naprawę owijarki. Części zamienne do owijarek proponowane w naszej ofercie są wykonywane z wysoką starannością przez specjalizujące się w produkcji tego typu elementów firmy, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję i znacznie przedłużenie pracy niezbędnych maszyn rolniczych. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w kwestii sprzedaży części zamiennych niezbędnych dla maszyn używanych w gospodarstwach rolniczych, dlatego chętnie wspieramy naszych klientów w całym procesie zakupu: od diagnozy problemu, przez wybór odpowiednich części, po poradę, gdzie najszybciej można dokonać niezbędnej naprawy.

Części zamienne do owijarek
Zapraszamy do naszego sklepu on-line

Części zamienne do owijarek

Sprawdź nasz asortyment w sklepie internetowym

OWIJARKI CZĘŚCI

W naszej ofercie posiadamy części do owijarek polskich producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części do owijarek.

folia ensibal
  • FOLIA 750  ENSIBAL
  • FOLIA 500  ENSIBAL
  • FOLIA 750  AGRIFLEX
  • FOLIA 500  AGRIFLEX
podajnik folii

Podajnik folii kompletny oraz w częściach

  • UCHWYT KPL.
  • KOŁA STOŻKOWE, KOŁA ZĘBATE
  • WALCE GUMOWANE
  • WAŁKI I SPRĘŻYNY
agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor