Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

Przyczepy

Części zamienne do przyczep

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.
przyczepa części

Wygodny i sprawny transport zebranych płodów rolnych możliwy jest przez powszechnie używane w gospodarstwach przyczepy wywrotki. Dzięki dużej ładowności tego typu urządzeń i możliwości łatwego doczepiania ich do ciągnika lub innych maszyn rolniczych, przyczepy pozwalają na sprawne zwiezienie zebranego siana lub innych roślin do miejsc ich dalszego przechowywania. Wśród licznych modeli przyczep dostępnych obecnie na rynku, znajdują się m. in. przyczepy z nadwoziem skrzyniowym i instalacją hydrauliczną pozwalającą na automatyczny i szybki, bo odbywający się z trzech stron rozładunek, przyczepy jednoosiowe, o wysokich właściwościach jezdnych umożliwiających ich użytkowanie nawet na terenie grząskim, a także przyczepy dwuosiowe, z tylnymi zaczepami, pozwalającymi doczepić do nich kolejne maszyny tego typu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się części zamienne do przyczep D-50, D-47, D-83, HL oraz wielu innych modeli i marek, co pozwala nam zaproponować naszym klientom najbardziej kompleksowe zakupy i błyskawiczną naprawę. Oferujemy m. in. amortyzatory, bębny hamulcowe, błotniki, chlapacze, dyszle do przyczep, zestawy hamulcowe oraz wiele innych części kompatybilnych z powszechnie używanymi w gospodarstwach rolniczych przyczepami. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie na rynku części do maszyn rolniczych, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować klientom najkorzystniejsze rozwiązania problemów z wymianą części w możliwie najniższej cenie. Oferujemy produkty wielokrotnie sprawdzone, produkowane przez firmy gwarantujące wysoką jakość zwiększającą możliwości dłuższego użytkowania maszyn i narzędzi rolniczych. Dzięki naszym kontaktom i wiedzy, jesteśmy w stanie także we własnym zakresie dokonać niezbędnej wymiany i naprawy sprzętu lub polecić sprawdzonych fachowców zajmujących się ich serwisowaniem. Wybór części zamiennych w naszym sklepie to więc nie tylko gwarantowana satysfakcja z korzystnego zakupu, ale także przyjazna i w pełni otwarta na potrzeby klienta obsługa.

Części zamienne do przyczep
Zapraszamy do naszego sklepu on-line

Części zamienne do przyczep

Sprawdź nasz asortyment w sklepie internetowym

szpilki koła do maszyn rolniczych

Duży wybór szpilek i nakrętek do kół.

  • Szpilki koła M14, M16, M18, M20, M22
przyczepa części

W naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym znajdują się części zamienne do przyczep   D-50, D-47, D-83, HL

  • Dekle koła
  • Resory gumowe
  • Obrotnice
  • Zapięcia burt
  • Dyszle i sworznie itp.
agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor