Składnica Dąbrowski – Części zamienne, Serwis, Sklep - Składnica Grajewo – oferując szeroki asortyment technicznego wyposażenia rolnictwa, przede wszystkim części rolnicze.
Maszy pytania - dzwoń 86 272 31 12

Twoja awaria to nasze wyzwanie! a my, nie poddajemy się łatwo!

W przypadku awarii przywieź do nas popsutą część. Nie zapomnij spisać z maszyny marki, modelu, numeru. Jeżeli nie uda się odnaleźć nowej części zaproponujemy dorobienie lub naprawę.

Ciągniki

Części zamienne do ciągników rolniczych

W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi. W naszych punktach akceptujemy transankcje kartami płatniczymi.
Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN. Towar dostępny na magazynie wysyłamy tego samego dnia. Cena paczki do 30kg to koszt około 20PLN.
Sprawdź lokalizacje naszych punktów. Sprawdź lokalizacje naszych punktów.
<s>Wysokie rabaty.</s><br/> Po prostu niskie ceny. Wysokie rabaty.
Po prostu niskie ceny.

Decyzja o zakupie odpowiedniego ciągnika rolniczego, jest jedną z najważniejszych podejmowanych przez osoby zajmujące się zawodowo rolnictwem. Wysokie ceny dobrej jakości maszyn i ich szeroka gama zastosowań powodują, że wyjątkowo istotne jest zaopatrywanie się w sprawdzonym sklepie w części zamienne do ciągników rolniczych pozwalające szybko i sprawnie dokonać niezbędnej naprawy.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę części zamiennych do ciągników rolniczych, wśród których można znaleźć m. in. alternatory, amortyzatory, amperomierze, belki boczne, bezpieczniki, bębny hamulcowe, zwrotnice, złączki, zębatki i wiele innych. Wiemy, jak ważne jest dbanie o jakość części zamiennych do ciągników, dlatego oferujemy produkty sprawdzonych na rynku maszyn rolniczych firm wyspecjalizowanych od lat w tworzeniu tego typu elementów. Szeroki asortyment oferowanych przez nas części pozwala w łatwy i szybki sposób dokonać zamówienia odpowiedniego dla danego modelu ciągnika. Kompatybilne z nimi części umożliwiają płynną, wydajną i komfortową pracę nawet w przypadku starszych modeli ciągników. Sprawna i szybka realizacja zamówień, jest dla nas priorytetem, wiemy bowiem, jak istotne jest dotrzymanie terminów prac sezonowych w gospodarstwach rolniczych. Nasze doświadczenie, przyjazna i szybka obsługa oraz szeroki asortyment proponowanych produktów zapewniają satysfakcję każdego klienta i gwarantują spełnienie wszelkich wymagań.

Części zamienne do ciągników rolniczych
Zapraszamy do naszego sklepu on-line

Części zamienne do ciągników rolniczych

Sprawdź nasz asortyment w sklepie internetowym

Ciągniki Grajewo

Części do ciągników takich marek jak:

 • John Deere
 • New Holland
 • Case
 • Renault
 • Claas
 • MF
 • Ursus
 • etc.
części do ciągników Grajewo

Nasze części zamienne:

 • Posiadamy ponad 30000 części ciągnikowych na naszym magazynie.
 • Oferujemy części oryginalne oraz ich zamienniki.
 • Rynek części zamiennych ciągle wzbogaca się o produkty nowych producentów. W ostatnich latach zwłaszcza o produkty z takich krajów jak Chiny, Turcja. Produkty z tych krajów niejednokrotnie nie ustępują produktom z krajów zachodnich ale w ogromnej większości są to produkty o bardzo niskiej jakości. Dlatego nieustannie analizujemy nasz asortyment tak aby produkty przez nas oferowane zawsze były odpowiedniej jakości. (Nasze części mają przede wszystkim działać oraz nie rujnować portfela). W tej dziedzinie współpracujemy z mechanikami oraz użytkownikami ciągników, których opinie są dla nas bardzo ważne.
filtry Grajewo

Nasze filtry:

 • Posiadamy ponad xxx typów filtrów na naszym magazynie.
 • W naszej ofercie promujemy marki renomowane, które niejednokrotnie montowane są na pierwszy montaż.
 • Współpracujemy z liderami rynku filtracyjnego w Polsce i na świecie. Dzięki temu mamy dostęp do wykwalifikowanej kadry doradczej.
PROMOCJA NA OLEJ FUSCH

Nasze oleje:

 • Rynek olei zmienia się bardzo dynamicznie. Jeszcze do niedawna, część urządzeń hydrauliczny nie była możliwa do realizacji z powodu braku odpowiednich olei (np: oleje TMS). Dodatkowo rynek nieustannie wzbogacany jest o produkty rzekomo dedykowane dla odpowiednich marek ciągników. (Prawie każdy producent ciągnika ma swoją linię olei, które niejednokrotnie wytwarzane są przez tę samą rafinerię).Z tego powodu nieustannie się szkolimy w zakresie doboru oraz właściwości olei. Współpracujemy z wiodącymi markami z Polski i świata. Korzystamy z ich szkoleń oraz z ich specjalistów przy doborze olei.
 • W sprzedaży mamy ponad 60 typów olei takich marek jak: Fuchs, Orlen, Lotos, etc
 • Wszystko dostępne w najlepszych cenach w naszym sklepie w Grajewie i Olecku
agrorami
amazone
arag
becker
bepco
bondoli
bosch
bruder
case
claas
comer
comet
corteco
deutzfahr
donaldson
fag
fella
fendt
fortschritt
gates
granit
hella
john-deere
kongskilde
kramp
krukowiak
kuhn
kverneland
lamborghini
lemken
loctite
luk
manitou
menke
newholland
niemeyer
perkins
pottinger
proline
pronar
samasz
same
seven
sipma
stabilus
steyr
stoll
tagex
teejet
thm
trioliet
vicon
vogelsang
walterscheid
zap
zetor